Amstrdam Maraton 2011

Czworo zawodników reprezentowało TKKF Płock w Amsterdamie.

Dwóch panów: Przemek Giżyński i Robert Wiśniewski w maratonie i dwie panie: Karolina Giżyńska oraz Małgorzata Jachura w półmaratonie.

Najszybciej do mety usytuowanej na stadionie Olimpijskim dobiegł Przemek. Jego wynik to 2:27:44 brutto. Netto rezultat wynosił 2:27:40. Był to najlepszy wynik wśród licznych Polaków startujących w tym biegu.

Read more ...

XX Bieg Tumski

Jesienna aura nie przeszkodziła płockim biegaczom stanąć na starcie XX Jubileuszowego Biegu Tumskiego. W tym roku impreza zyskała nową formułę dzięki zaangażowaniu Urzędu Miasta Płocka, Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych, Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego oraz Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej. Nowością było wydłużenie trasy z 5 km do 10 km i posiadanie atestu PZLA dzięki czemu uzyskane przez zawodników czasu mogły zostać uznawane jako oficjalne rekordy życiowe.

Read more ...

Biegnij Warszawo 2011

Siedmioro zawodników Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Płocku, wystartowało w zawodach „Biegnij Warszawo", które odbyły się 2 października 2011 roku.

Read more ...

38 BMW Berlin Marathon

Biegi długodystansowe stają się modne nie tylko w Polsce, ale i w Płocku. 25 września odbyły się 2 biegi maratońskie, w których wzięło udział aż 30 płocczan. 12 płockich maratończyków biegło w Berlinie, a 18 w Warszawie. Były to rekordowe zawody, zarówno pod względem frekwencji, jak i uzyskanych wyników. W „38 BMW Berlin Marathon" wzięło udział 47728 biegaczy, wózkowiczów i rolkarzy ze 125 państw. Natomiast „Maraton Warszawski" ukończyła rekordowa ilość biegaczy – 4061 z 15 państw.

Read more ...

Maraton Warszawski

25 września 2011 roku na ulicach stolicy rozegrano 33 Maraton Warszawski. Od kilku lat impreza ta rozwija się w bardzo szybkim tempie. Przybywa uczestników, podnosi się poziom organizacyjny a także sportowy.

Read more ...

Biegowy weekend

Wrzesień jest miesiącem w którym odbywa się bardzo duża ilość zawodów biegowych. W miniony weekend 17-18 września 2011 roku 11 zawodników TKKF Płock wystartowało w czterech imprezach biegowych w różnych częściach Polski.

Read more ...

I Półmaraton Tarczyński

11 września 2011 roku odbyła się I edycja Półmaratonu Tarczyńskiego. W tej nowopowstałej imprezie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej reprezentował Wojtek Więckowski i w pięknym stylu odniósł zwycięstwo w swojej kategorii wiekowej.

Read more ...

Życiowa Dziesiątka Taurona

10.09.2011 roku na godzinę 12.00 zaplanowany został start Biegu „ Życiowa Dziesiątka Taurona". Dla śmiałków, którzy o godzinie 10.00 zmagali się z dystansem Jaworzyny Krynickiej był to nie lada sprawdzian swoich możliwości i umiejętności, a dodać należy iż jedyną odważną płocczanką , która zdecydowała się na ten krok była Karolina Giżyńska. Ponadto w biegu tym wystartowała również Sylwia Rzymska oraz Przemysław Giżyński.

Read more ...

Bieg na Jaworzynę Krynicką

W biegu na szczyt Jaworzyny Krynickiej rozgrywanym w ramach Festiwalu Biegowego w Krynicy, 5 miejsce w kategorii kobiet, a drugie w kategorii K-30 z czasem 28:21 zajęła Karolina Giżyńska.

Dystans, który mieli do pokonania zawodnicy to tylko albo aż 2,6 km o profilu:
Start: 558 m npm
Meta: 1114 m npm

Read more ...

VI RYPIŃSKI BIEG PO ZDROWIE

10 września 2011 roku w Rypinie odbył się VI Rypiński Bieg Po Zdrowie. TKKF Płock reprezentowało na nim troje naszych zawodników.

Bardzo dużym sukcesem zakończył się bieg dla Artura Kamińskiego, który linię mety na Rypińskim stadionie przekroczył na rewelacyjnej trzeciej pozycji w klasyfikacji generalnej!

Read more ...

XXVIII Półmaraton

4 września 2011 roku odbyła się XXVIII edycja Półmaratonu „Szlakiem Walk nad Bzurą".

Jak co roku w biegu tym uczestniczyła duża grupa zawodników TKKF Płock. Tym razem było ich aż dwunastu! Dwoje z nich stanęło na podium w swoich kategoriach wiekowych. Gratulujemy!

Read more ...

TKKF Płock Mistrzem Polski

2 lipca 2011 roku w Ciechanowie w ramach XXXI edycji Ciechanowskiej Piętnastki rozegrane zostały VIII Mistrzostwa Polski Ognisk TKKF na dystansie 15 kilometrów.

Nasza drużyna - obrońca tytułu wywalczonego w Ciechanowie w zeszłym roku była faworytem biegu i nie zawiodła zdobywając po raz kolejny tytuł Mistrza Polski!

Read more ...

Bieg o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck

Dziesięciu zawodników Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej wystartowało w VIII Ogólnopolskim Biegu o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck, który odbył się 26 czerwca 2010 roku.

Wyjazd zawodników był finansowany z uzyskanych dotacji w ramach projektu: „Szkolenie zawodników TKKF poprzez udział w zawodach sportowych na terenie kraju i poza jego granicami".

Read more ...

WARSAW TRACK CUP - RELACJA PRZEMKA

Zwieńczeniem moich stadionowych treningów szybkościowych miał być dzisiejszy start na 3000 metrów w Warsaw Track Cup. Impreza bardzo ciekawa, innowacyjna i wyjątkowa bo odbywająca się na stadionie. Do tego bardzo ładnym bo na Warszawskiej Agrykoli. Do wyboru trzy dystanse: 1000, 1500 i 3000 metrów. Biegi odbywające się w seriach po około 20 zawodników. Super!

Read more ...

Murowana Goślina - dwa medale Mistrzostw Polski Weteranów

Relacja Przemka Giżyńskiego z XV Mistrzostw Polski Weteranów w Półmaratonie - Murowana Goślina.

Read more ...

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria