W weekend 24-25 września nasi zawodnicy biegali w Grudziądzu, Warszawie i Berlinie!

W stolicy Niemiec w 43. BMW Maraton Berlin wystąpił Andrzej Kalinowski. W stawce 41 tysięcy biegaczy Andrzej zajął 17667 miejsce open z wynikiem 4:19.38.

W Warszawie podczas 38. PZU Maratonu Warszawskiego reprezentował nasz klub Stefan Piekut. Nasz zawodnik zajął bardzo dobre 904 miejsce w klasyfikacji generalnej i 8 w kategorii wiekowej M60 z doskonałym wynikiem 3:29.51!

W Grudziądzu w XXXV Międzynarodowych Biegach Bronisława Malinowskiego reprezentował nas Przemek Giżyński. Na 10-kilometrowej trasie Przemek wywalczył 10 miejsce w klasyfikacji generalnej i stanął na najwyższym stopniu podium w kategorii wiekowej M35 osiągając metę z wynikiem 34:35.

Gratulujemy!

 

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria