Od zawsze marzył o przebiegnięciu Maratonu. Swoje marzenia zaczął realizować w roku 2009, kiedy usłyszał w radiu audycję na temat członkini Fundacji Maraton Warszawski, która mimo, iż unikała zajęć w-f w szkole, jako dorosła kobieta biegała maratony. "Jeśli ona może, to na co ja czekam?" - pomyślał i za niecałe 3 miesiące stanął na starcie Maratonu Warszawskiego 2009.

Często podkreśla, że zaczął biegać zanim zaczął się w Polsce "bum" na bieganie. Po prostu zakochał się w bieganiu. Dziś może nie jest to już szaleńcza miłość, ale z pewnością stabilny i scementowany związek :).

Dawid nie wyobraża sobie życia bez biegania, roweru, pływania, czy siłowni. Sport stanowi bardzo ważną część jego życia.

Rekordy i sukcesy sportowe: - dzisiaj wszystko można znaleźć na www.enduhub.com :) ... no! "Dychy" nie ma: 00:41:14 Bieg Niepodległości 2014 (biegł na nieswoim pakiecie)

Cele sportowe: kontynuować zabawę w sport amatorski, momentami wykraczający poza rekreację (hahaha) i mieć z tego nieskończoną satysfakcję. jakąś życiówkę jeszcze pobije ... Ulubiona impreza:

Bieg Soczewki - "W Soczewce spędziłem wiele, wiele, wakacji będąc małym chłopcem, a później nasto- dziestolatkiem. Do tego klimat tej imprezy oraz sceneria powodują, że BARDZO lubię tam być, nawet, kiedy nie startuję. Choć wtedy jest mi przykro."

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria