Już wkrótce, 11 kwietnia rusza kolejna edycja „Płockiej Ścieżki Biegowej”, najstarszy w Płocku projekt biegowy dla wszystkich.

Premierowa edycja „PŚB” wystartowała w 2010 roku i od razu cieszyła się sporą popularnością wśród płockich biegaczy. W ciągu wielu lat funkcjonowania z oferty ścieżek skorzystało kilkaset osób. Większość z nich to obecnie regularni biegacze, wśród których znajdziemy wielu maratończyków.
W ciągu ostatnich lat bieganie w Płocku przeżywa boom, Zarząd TKKF postanowił uatrakcyjnić formułę „PŚB”.

Godziny spotkań zostały dostosowane do pór roku. W kwietniu zajęcia rozpoczynać się będą o g. 18.00. W kolejnych, cieplejszych miesiącach start ścieżki biegowej to godz. 19.00, natomiast zajęcia na sali rozpoczynać się będą o godzinie 18.15. Szczegóły znajdziecie w zakładce harmonogram.

Gdzie się spotykamy?

Zajęcia prowadzone będą raz w tygodniu naprzemiennie w trzech lokalizacjach. Będą to Stadion Miejski im Bernarda Szymańskiego w Płocku, wał wiślany w Radziwiu oraz sala gimnastyczna w klubie HydroMoc przy ulicy Akacjowej 8 w Płocku. 

Kto prowadzi zajęcia?

W tym roku różnorodność treningów zapewni piątka prowadzących: Alan Brożek, Karolina Giżyńska, Przemek Giżyński, Marcin Stańczak oraz Paweł Stawski. Trenerzy prowadzić będą zajęcia rotacyjnie.

Tak jak w poprzednich latach prowadzący będą urozmaicać zajęcia. Na początku czeka nas okres ogólnego przygotowania, a w sezonie na pewno zostaną wprowadzone dodatkowe elementy, kształtujące szybkość, siłę biegową i technikę.

Tempo grupy jest dostosowane do najwolniejszych biegaczy.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, a uczestnicy są ubezpieczeni od NNW.

 

Partnerzy zadania:

Nasi biegacze

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria