PRZEDSTAWIAMY OFICJALNE WYNIKI BIEGU OTWARTEGO NA DYSTANSIE 3000 m, CHODU SPORTOWEGO ORAZ SZTAFET 4x400 m

WYNIKI OPEN KOBIET
miejsce nazwisko i imię wynik
1 WOSZCZEK DANUTA 10:53,73
2 ŻUCHOWSKA ANNA 11:02,08
3 ZYDORCZAK IWONA 11:14,66

WYNIKI OPEN MĘŻCZYZN
miejsce nazwisko i imię wynik
1 KUJAWSKI GRZEGORZ 08:57,47
2 OGORZAŁY TOMASZ 09:01,76
3 JAGUSIAK MACIEJ 09:37,96

WYNIKI - Kategoria K10
miejsce nazwisko i imię wynik
1 GIŻYŃSKA ALEKSANDRA 15:29,30

WYNIKI - Kategoria K20
miejsce nazwisko i imię wynik
1 ŻUCHOWSKA ANNA 11:02,08
2 KACZYŃSKA KAROLINA 11:19,36
3 KUBIŃSKA KLAUDYNA 12:38,53
4 ZAWADZKA KATARZYNA 15:50,32
5 JAWORSKA MAJA 19:42,72

WYNIKI - Kategoria K30
miejsce nazwisko i imię wynik
1 MARSZAŁEK ANNA 12:36,20

WYNIKI - Kategoria K40
miejsce nazwisko i imię wynik
1 STANISZEWSKA JOANNA 12:42,35
2 GIŻYŃSKA KAROLINA 15:35,41
3 WOROSZYŁO MONIKA DNS

WYNIKI - Kategoria M10
miejsce nazwisko i imię wynik
1 BYLICKI WIKTOR 10:08,31
2 NOWAKOWSKI ADAM 11:06,73

WYNIKI - Kategoria M20
miejsce nazwisko i imię wynik
1 OBARA PRZEMYSŁAW 09:47,47
2 MILEWSKI DOMINIK 09:54:34
3 TRACZYK ŁUKASZ 09:55,54
4 GÓRSKI KRYSTIAN 10:03,94
5 KEMICER IGOR 10:58,38
6 CHORZEWSKI KAMIL 12:04,27

WYNIKI - Kategoria M30
miejsce nazwisko i imię wynik
1 WOLIŃSKI MAREK 09:51,36
2 GRUDZIŃSKI MACIEJ 10:01,87
3 KORDULASIŃSKI JAROSŁAW 10:34,69
4 MARSZAŁEK JAROSŁAW 10:45,68
5 BIENIAS KONRAD 10:57,51
6 WÓJCIK RAFAŁ 11:28,61
7 LIPCZYŃSKI TOMASZ 13:05,83
8 TUREK MARIUSZ 13:10,49
9 ŻYCIŃSKI KAMIL 13:12,43
10 NAWROCKI PAWEŁ 14:07,28
11 KWIATKOWSKI MARCIN 16:14,88
12 GORCZYCA KAROL DNS
13 KOLOS TOMASZ DNS
14 GĄSIOR PIOTR DNS
15 SEBASTIANOWICZ GRZEGORZ DNS
16 MARCINKOWSKI MICHAŁ DNS

WYNIKI - Kategoria M40
miejsce nazwisko i imię wynik
1 KARASZEWSKI MAREK 10:12,54
2 GRZYMAŁA SEBASTIAN 11:50,76
3 KRUKOWSKI PIOTR 12:31,27
4 PRZYBYLSKI RAFAŁ DNS
5 RUTKOWSKI ARTUR DNS
6 KEHL PAWEŁ DNS
7 STAŃCZAK MARCIN DNS
8 CELIŃSKI ROBERT DNS

WYNIKI - Kategoria M50
miejsce nazwisko i imię wynik
1 CHMIELEWSKI SŁAWOMIR 12:06,80
2 BONAWENTURCZAK ANDRZEJ DNS

WYNIKI - Kategoria M60
miejsce nazwisko i imię wynik
1 PIEKUT STEFAN 12:43,47

WYNIKI - Kategoria M70
miejsce nazwisko i imię wynik
1 PANKOWSKI ZBIGNIEW 13:59,12
2 SOWIŃSKI EDMUND 16:45,39
3 JEZIÓRSKI ZBIGNIEW 26:52,36

WYNIKI OPEN - CHÓD SPORTOWY
miejsce nazwisko i imię wynik
1 PŁOSKOŃSKI PIOTR 18:34,71
2 STECKIEWICZ EDMUND 18:38,00
3 DEGNER DAMIAN 20:00,65
4 RADOMSKI MARCIN DNS

WYNIKI - SZTAFETY 4X400m SKŁADY MIX
miejsce nazwisko i imię wynik
1 TKKF PŁOCK 04:53,66
MILEWSKI DOMINIK
KACZYŃSKA KAROLINA
GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW
GIŻYŃSKA ALEKSANDRA
2 MAZOWIECKA AKADEMIA BIEGACZA 05:24,79
ŻYCIŃSKI KAMIL
JAWORSKA MAJA
BIENIAS KONRAD
ZAWADZKA KATARZYNA

WYNIKI - SZTAFETY 4X400m SKŁADY DOWOLNE
miejsce nazwisko i imię wynik
1 BIEGAJ Z DYMKIEM OGIEŃ 04:13,25
BYLICKI WIKTOR
WÓJCIK RAFAŁ
WOLIŃSKI MAREK
OBRĘBSKI PATRYK
2 BIEGAJ Z DYMKIEM PRO 04:21,93
MARSZAŁEK RADOSŁAW
KORDULASIŃSKI JAROSŁAW
MARSZAŁEK ANNA
GRZYMAŁA SEBASTIAN
3 TKKF PŁOCK TURBO TEAM 05:14,87
NAWROCKI PAWEŁ
KIEŁBASA DARIUSZ
PORTALSKI MAREK
OBARA PRZEMYSŁAW

GRATULUJEMY!

Najbliższe starty

Nasi partnerzy

Kontakt

 

Gdzie jesteśmy

Galeria